služby pro regiony praha–liberecko–krakonošovo-český ráj

pro více informací volejte +420 775 078 207

rekonstrukce chaty u nové paky

Téměř půl roku 2013 trvala rekonstrukce chaty u Nové Paky (původně to měl být měsíc práce).  Po úvodním jednání o představách majitelů jsme zpracovali grafický návrh a studii možných úprav s neopomenutelným rozpočtem a dokumentací pro ohlášení stavby na stavebním úřadě. Jak tomu bývá a je to dobře tak vnímat – rekonstrukce je živý tvor – a v průběhu realizace se mění, vytřibuje a zraje. Tomuto zrání Vašich požadavků dáváme absolutní prostor a rodící se  změny očekáváme.

Volba materiálů je nejdůležitější faktor pro budget i výsledek. V tomto případě byl dán téměř 100% prostor přírodě. Výsledek, ve spojení s moderním designem a technologií,  poskytuje příjemný prostor pro život , dobrou funkčnost z hlediska energetické náročnosti a dobrého pocitu z pobytu  v prostoru. V neposlední řadě skvělý pohled na každý centimetr použitých materiálů –  bez kopií a tištěných fotek dává korunu celému dílu.

Použité materiály jsou sibiřský modřín na zateplené větrané fasádě, smrk a borovice pro palubkový obklad, dřevěnou podlahu a obložky interiéru. Břidlice a přírodní kámen pro obklady a dlažby. Když už umělý materiál a lamino – tak v bílé či plné barvě – bez „looks like“ náhražek. Když můžeme a je to žádané, tak pro přestavbu prostoru používáme pravidla Feng-shui.

 
 
Sdílet:
1