služby pro regiony praha–liberecko–krakonošovo-český ráj

pro více informací volejte +420 775 078 207

podkroví pod ještědem

Datum zveřejnění ohlasu: 15/01/2016

Původní zadání: Zadání
Rekonstrukce pudy. Zhotovení bytu cca 1+4 . Plocha asi 100 m2. Zateplení i bočních stěn, také asi 100 m2. 14 oken. Odpady, voda a elektřina jsou jiz přivedeny na pudu. Vytápění bytu elektřinou - přímotopy a příp. i v podlaze.
Trámy a střešní krytina je v pořádku.
Vse až do sádrokartonu, koupelny a WC. Podlahy pouze základní desky.
Zateplení stříkanou PUR penou.
Plán realizace - léto tohoto roku

S realizací veškerých prací jsem velmi spokojen. Pokud bych se rozhodoval znovu, či pro jinou zakázku, volil bych znovu firmu pana Luštince.
Myslím, že přiložená fotodokumentace mluví sama za sebe.

 

dřevěná fasáda Praha Žižkov

Datum zveřejnění ohlasu: 21/10/2015

Původní zadání: Oprava zdi cca 60m2 + zateplení, ošetření dřeva, zabezpečení lešení - viz foto.

Maximalni spokojenost, profesionalni a pratelsky pristup – dosud nejlepsi v CR! Velice prijemna zkusenost. Vrele doporucuji!

 

dostavba RD Veleslavin

Datum zveřejnění ohlasu: 09/11/2015

Původní zadání: Po převzetí hrubé stavby dokončit práce potřebné k možnému nastěhování. Zateplení a dostavba podkroví, Zhotovení skladby příček a podlah se zvukovou izolací, venkovní a vnitřní omítky, elektro, instalace, finální hydroizolace, podlahové topení, zařízení a obklad koupelen, koordinace subdodávek, dotažení administrativy ke kolaudaci, venkovní úpravy terénu, opěrné zdi, zámková dlažba,...

Celkové hodnocení

Pan Luštinec (Detailtech) stavbu přebíral v situaci, kdy jsme se museli rozloučit s předchozím dodavatelem, který ji nezvládl.
Spolupráce s ním byla výborná a můžeme jen vřele doporučit.
Zmínit bychom chtěli především tyto aspekty:
– velmi zodpovědný přístup (pečlivé nastudování dokumentace a přemýšlení o ní; nabízení alternativních řešení cenově výhodnějších nebo technicky lepších; realistické kalkulace);
– radost z dobře udělané práce, otevřený přístup a ochota se učit, jít do nových věcí (a zároveň díky pečlivosti a zodpovědnosti jejich bezproblémové zvládnutí);
– velmi dobrá komunikace (i když ojediněle došlo k drobným nedorozuměním, především při emailové komunikaci, vždycky se podařilo věc rychle vyřešit), pan Luštinec dobře jedná i s dalšími stranami (projektanti, sousedé, dodavatelé, spolupracovníci);
– atmosféra důvěry – pan Luštinec otevřeně řekne, když se mu něco nezdá, přizná, když něco neumí dělat, věří svým kolegům a jedná tak, že se dá věřit jemu;
– v neposlední řadě skvělý výsledek, v kterém se nám dobře bydlí.

 

Přístavba a dřevěná zateplená fasáda

Datum zveřejnění ohlasu: 21/05/2015

Původní zadání: Zhotovení přístavby 40m2 k rodinnému domu a s tím související interiérové úpravy . Kompletní změna exteriéru původního objektu při zateplení vatou a obkladem provětrávanou dřevěnou fasádou z modřínu.

S realizací jsme moc spokojení, Výborné jednání – dohodnout lze prakticky cokoli. Termíny víceméně dodrženy – ještě jsme hodně věcí řešili za pochodu tj. termín předání nešel pevně stanovit. Cena super!
Žádné reklamace jsme zatím neřešili.
Výborná práce se dřevem, krásná dřevěná fasáda se zateplením a odvětráním – doporučujeme!!!

 

střecha na rekreační chalupě

Datum zveřejnění ohlasu: 27/05/2012

Původní zadání: Hledám firmu, která je schopna odstranit stávající eternitovou krytinu z rekreační chalupy v obci Malobratřice, pošta Kněžmost, a pokrýt ji včetně klempířských prvků buď asfaltovým šindelem nebo plechem. Termín dle dohody.

Jedná se o opravdové profesionály v oblasti rekonstrukce dřevostaveb a především střech. Jsou to nadšenci, kteří chtějí odvest perfektní práci protože jim samotným to dělá radost, což je dnes něco zcela mimořádného. Používají technologii která zatím není u nás obvyklá, nicméně výsledek je naprosto špičkový jak v použité technologii, tak i v kvalitě použitých materiálů, jakož i v estetické formě. Ctí a dodržují sjednaná a dohodnutá pravidla, cenu, termín. Ve snaze o co nejlepší výsledek své práce doporučí a provedou i práce nad sjednaný rozsah.
Kdo má zájem o opravdu kvalitní práci s dobrou a ohleduplnou partou odborníků, vřele Vám doporučuji využít nabídky této firmy .
Spokojený klient: M.Topinka tel.: 603 973 604

 

rekonstrukce chaty

Datum zveřejnění ohlasu: 05/06/2014

Původní zadání: Popis zadání Reference vznikla z poptávky. === Zadání
Jedná se o rekonstrukci chaty, kde dřevěná veranda by měla být vyzděna, udělána nová podlaha. Zadní část rozšířena a vybudována koupelna společně s WC, které tam nyní je. Dále se jedná o výměnu oken - dřevěných a nové obložení chaty dřevem a o výměnu nosného dřevěného trámu, který drží roh střechy. Výměna střešní krytiny a oprava komínu. Provedení nových rozvodů elektřiny v celé chatě. Dále by se jednalo o teréní úpravy svažitého pozemku u chaty. Chata je umístěna v obci Štěpanice u Nové Paky. Je to chata menší velikosti, která se skládá z verandy, v dolním patře garáž, v přízemí 1 obytná místnost s kuchyní a v podkroví spací místnost. Při rekonstrukci by nemělo jít o změnu užívání a vzhledu chaty. Rádi bychom, aby nám byl zpracován i projekt firmou, tak abychom mohli ohlásit stavbu příslušnému stavebnímu úřadu. Termín realizace bychom si představovali co nejdříve, nejpozději začít s rekonstrukcí na jaře 2013. Hlavní požadavky na firmu je kvalita odvedené práce, spolehlivost, ochota a vstřícnost.

S výskedkem jsme více než spokojeni. Co bylo domluveno, bylo splněno. Firmu můžeme jen doporučit.

 

dokončení rekonstrukce chalupy v rynolticích (okr. liberec)

Datum zveřejnění ohlasu: 02/11/2012

Původní zadání: Do nově rekonstruované chalupy v Rynolticích (okr. Liberec) poptáváme:

1. Zbroušení a nalakování nově položené prkenné podlahy (3 pokoje) a nalakování stropů.
2. Předělání rozvodů ve sprchovém koutu a drobné úpravy jako je napojení umyvadla, odpadu, WC. Dodávka umyvadla a baterií na umyvadlo a sprchový kout.
3. Dodávku a montáž dřevěných interiérových dvěří (12ks) a montáž původních vstupních dvěří
4. Zateplení fasády polystyrenem a obložení prkny (falešnými trámy) - vč. dodávky. Součástí by měly být i drobné zednické práce a úpravy původní zděné fasády.
5. Dodávku a montáž okapů.

Chalupa byla původně roubená. V rámci rekonstrukce byla roubená část nahrazena Ytongem, plánuje se falešné obložení trámy, aby byl zachován původní ráz chalupy.
Bohužel firma, která chalupu rekonstruovala nebude realizovat práce naplánované ve druhé fázi. Jednotlivé dodělky tedy chceme realizovat samostatně.

Předpokládáme, že asi nebude možné konkurovat cenou, jelikož pro přesné nacenění bude nutná návštěva na místě. Rozhodujícím kritériem pro naši volbu tedy bude termín zahájení prací a současně kvalitní reference firmy.

S realizací jsem velmi spokojen. Z počátku sice chvíli trvalo, než jsme se dohodli na rozsahu prací a výsledné ceně – což je u rekonstrukcí vždy trochu komplikované – ale po uzavření smlouvy vše probíhalo přesně podle vzájemné dohody. Zejména bych chtěl vyzdvihnout ochotu pana Luštince řešit problémy předchozích dodavatelů stavby, se kterým i se při dokončování rekonstrukce potkával, jeho smysl pro detail a zodpovědnost vůči nám jako zadavatelům. V průběhu rekonstrukce jsme se ani jednou nedostali do sporu, veškerá komunikace probíhala v klidu a férově. Snad bude dostačující referencí prohlášení, že pro další stavební práce (nejen na naší chalupě) oslovím opět firmu Detailtech pana Luštince.

 

výroba vazníkové střechy na klíč

Datum zveřejnění ohlasu: 08/11/2012

S realizací jsme byly naprosto spokojeni, komunikace výborná, rychlá a kvalitně odvedená práce. Určitě toto není poslední zakázka, kterou této firmě zadáváme..

 

rekonstrukce podkroví

Datum zveřejnění ohlasu: 01/07/2013

Původní zadání: Je nutné strhnout palubky, zateplit střechu i z vnitřní strany, zateplit - odhlučnit podlahu (škvára)+ vyrovnání osb deskami.Snížení podhledů, obložení sádrokartonem. Topení je rozvedeno, ale je potřeba ještě cca 1-2 radiátory přidat. Elektřina a rozvody musí být udělány nově... Součástí podkroví je i koupelna, ta se musí udělat celá i dispozičně. více info na místě.

S výsledkem jsem velice spokojen. Skvělá domluva, ochota řešit celou řadu neočekávaných dílčích problémů (uhnilé krokve, nedořešená izolace kolem okna, apod), které se při realizaci objeví. Celý team Detailtech jsou příjemní, ochotní a pracovití lidé. Plní sliby, chodí včas, práce je baví. Dále bych vyzdvihl smysl pro citlivé řešení a v neposlední řadě ochotu přiznat svou chybu, (pokud se výjimečně něco nepovede na 100%).

Neměnil bych, jsem rád, že jsem si je vybral a mohu firmu pana Luštince vřele doporučit každému, kdo potřebuje řešit rekonstrukci podobného rozsahu.

replica swiss Buy replica watches tag heuer replica Rolex watch Perfect watches designer watches replica Swiss fake rolex Watch tag heuer fake patek philippe

 
1